Historické výsledky lezení na obtížnost - dospělí

2015  Písek

muži: 
1. Vojtěch Trojan
2. Tomáš Binter
3. Martin Jech

ženy: 
1. Iva Vejmolová
2. Gabriela Vrablíková
3. Andrea Pokorná


2014  Ústí nad Labem

muži: 
1. Martin Stráník
2. Martin Jech
3. Jan Jeliga

ženy: 
1. Edita Vopatová
2. Iva Vejmolová
3. Eliška Vlčková

 

2013  Zlín

muži: 
1. Martin Stráník
2. Ondřej Ďoubal
3. Tomáš Binter

ženy: 
1. Edita Vopatová
2. Iva Vejmolová
3. Jana Vincourková

 

2012  Brno (Rajče)

muži: 
1. Martin Stráník
2. Roman Kučera
3. Tomáš Binter

ženy: 
1. Andrea Pavlincová
2. Iva Vejmolová
3. Tereza Svobodová

 

2011  Praha (SmíchOff)

muži: 
1. Adam Ondra
2. Martin Stráník
3. Ondřej Švub (SK)

ženy: 
1. Tereza Svobodová
2. Lucie Hrozová
3. Edita Vopatová

 

2010  Brno (Rajče)

muži: 
1. Martin Stráník
2. Jaroslav Petečel
3. Karel Požár

ženy: 
1. Edita Vopatová
2. Kateřina Švecová
3. Gabriela Vráblíková


2009  Praha (Cibulka)

muži: 
1. Adam Ondra
2. Martin Stráník
3. Jakub Hlaváček

ženy: 
1. Nelly Kudrová
2. Edita Vopatová
3. Kristýna Ondrová

 

2008  Praha (SmíchOff)

muži: 
1. Tomáš Mrázek
2. Martin Stráník
3. Jakub Hlaváček

ženy: 
1. Lucie Hrozová
2. Silvie Rajfová
3. Lenka Černá


2007  Praha (SmíchOff)

muži: 
1. Tomáš Mrázek
2. Jakub Hlaváček
3. Martin Stráník

ženy: 
1. Nelly Kudrová
2. Silvia Rajfová
3. Lucie Hrozová

 

2006  Praha (Smíchov)

muži: 
1. Tomáš Mrázek
2. Martin Stráník
3. Jakub Hlaváček

ženy: 
1. Silvia Rajfová
2. Soňa Hnízdilová
3. Helena Lipenská

 

2005  Praha (Ruzyně)

muži:

1. Tomáš Mrázek
2. Jan Zbranek
3. Pavel Kořán

ženy: 
1. Silvia Rajfová
2. Soňa Hnízdilová
3. Helena Lipenská

 

2004  Brno (Rajče)

muži:

1. Tomáš Mrázek
2. Marek Leitman
3. Zdeněk Resch

ženy: 
1. Silvia Rajfová
2. Zuzanu Čintálová (SK)
3. Helena Lipenská

 

2003  Brno (Výstaviště)

muži:

1. Tomáš Mrázek (v superfinále)
2. Jakub Hlaváček
3. Pavel Kořán

ženy: 
1. Tereza Kysilková
2. Olena Ostapenka (UKR)
3. Soňa Hnízdilová

 

2002  Praha (Ruzyně)

muži:

1. Tomáš Mrázek
2. Jakub Hlaváček
3. Pavel Solanský

ženy: 
1. Silvia Rajfová (13 let!)
2. Věra Kotasová-Kostruhová
3. Tereza Kysilková

 

2001  Praha (Brumlovka)

muži:

1. Tomáš Mrázek
2. Jakub Hlaváček
3. Pavel Kořán

ženy: 
1. Věra Kotasová-Kostruhová

 

2000   Praha (Brumlovka)

muži:

1. Tomáš Mrázek

2. Jakub Hlaváček

3. Petr Solanský a Marek Havlík

ženy:

1. Věra Kotasová-Kostruhová a Kateřina Čintalová (SK)

3. Lenka Trnková (2. v ČR)

 

1999  Praha (Brumlovka)

muži:

1. Maxim Petrenko (UKR)

2. Jevgenij Krivošejcev (UKR)

3. Marek Havlík (1. místo v ČR)

4. Pavel Kořán (2. místo v ČR)

ženy:

1. Simona Ulmonová

2. Věra Kotasová-Kostruhová

3. Jitka Kuhn-Gaberová

 

1998  Praha (Brumlovka)

muži:

1. Pavel Kořán

ženy:

1. Simona Ulmonová

KONTAKT

Sekretariát ČHS

E: info@horosvaz.cz
T: 273 136 385

Člen VV zodpovědný za výkonnostní sport
E: resch@filmix.cz
T: +420 604 245 568

Marketingový zástupce: clibm4 s.r.o.

T: krcmar@climb4.cz
E: +420 775 572 627


Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?